تاسيسات فني تاسيسات فني .

تاسيسات فني

حمام هاي مدرن

ما در مدت ۲۰ سال از  نوع تجربه هاي حمام لذت مي بريم و ميدانيم چه عملكردها و روالهاي جديدي مي تواند در اين اتاق بيشترين استفاده را داشته باشدجستجوي بدون اتلاف وقت به اين موضوعات ميپردازيم و تحقيقات خود را در اختيار شما قرار ميدهيم ، ما پيش بيني مي كنيم حمام هاي آينده دقيقاً در كجا قرار ميگيرند!

نتايج مربوط به اين تحقيقات بر چهار صحنه آينده گرايي متمركز شده است : حداكثر سفارشي سازي سرويس بهداشتي به گونه اي است كه پاسخگوي خواسته هاي هر كاربر باشد. استفاده از بالاترين فناوري براي دستيابي به سرويس بهداشتي كه موجب حفظ سلامتي و سلامتي كاربران مي شود. تعهد جدي به حمام هاي خودكفا ، پايدار و سازگار با محيط زيست است.  اشتياق براي تبديل حمام به يك آبگرم كوچك كه در آن كاربران مي توانند استراحت كنند و با خودشان ارتباط برقرار كنند.

حمام هاي اكو ، مزاياي حمام هاي مدرن
فرسودگي تدريجي منابع ممكن است استفاده از حمام هاي آينده را تأكيد شديد كند تا حدي كه از طريق بازيابي گرما و تصفيه آب ، تأثيرات مثبتي بر محيط زيست داشته باشد.

حمام هاي اكو نيز با مكانيزم هاي خلاقانه و طراحي هاي پايدار ارائه شده است :

– هواكش هاي اكو : آب و هوا در سرهاي دوش مخلوط مي شوند كه در مقايسه با شيرهاي معمولي موجب صرفه جويي حداكثر ۶۰٪ آب مي شوند.

– سيستم باز كردن آب سرد: شيرآلات بهداشتي ما داراي محدود كننده هاي جريان ، دكمه Ecostop و كارتريج هاي ECO سوئيچ دو موقعيتي است. اين مفهوم شامل سيستم باز كردن آب سرد است ، مكانيسمي كه از شير آب در مركز روشن مي شود و از اين طريق فقط آب سرد آزاد مي شود ، بنابراين امكان كنترل دماي آب را فراهم مي آورد.

– شيرآلات LED : مجموعه Urban C نوعي شير را كه فن آوري روشنايي LED در آن گنجانده شده است ، ارائه مي دهد. از اين طريق مي توان دماي آب را بدون حتي لمس آن دانست. اين سيستم نيازي به منبع تغذيه ندارد ، زيرا پويايي است كه با جريان آب ايجاد مي شود.

– سيستم شستشوي سرويس بهداشتي دوگانه ECO: وسايل بهداشتي داراي سرويس دوگانه توالت ECO است. ما با يك فناوري نوآورانه را كار مي كنيم كه قادر به صرفه جويي در مقدار زيادي آب است ، زيرا بسته به نوع استفاده ، بين ۲ مدل سيستم فلاشينگ امكان انتخاب وجود دارد.

فن آوري بالا به تجهيزات حمام مي رسد ،  مزاياي حمام هاي مدرن
 ديجيتال سازي تجهيزات حمام خود را از طريق ساير نوآوري هاي فناوري مانند شيرهاي ديجيتال و شيرهاي ترموستاتيك انجام داده است. نوآوري خالص براي ايجاد دوش احيا كننده سفارشي تر ، كه از تغييرات ناگهاني دما جلوگيري مي كند.

حمام به عنوان يك فضاي SPA براي رفاه حال مردم ، مزاياي حمام هاي مدرن
امروزه حمام به يكي از مناطق مورد علاقه خانه تبديل شده است كه در آن مي توانيد استراحت كرده و اوقات خود را اختصاص دهيد. فضايي كه در آن مي توانيد در را پشت سر خود قفل كرده و از استرس و نگراني هاي روزمره فرار كنيد. فناوري آينده نه تنها با هدف ايجاد فضاهاي معتبر از آرامش و سلامتي بلكه در فضاهاي درماني كه فناوري از طريق خلق و خو ، از طريق رنگ ، بو ، صدا و واقعيت مجازي تأثير مي گذارد ، قرار دارد.

در حمام هاي مدرن ، ما داراي دوش از قبيل مدل هاي فصل يا سالن با استفاده از كروتراپي و هيدروتراپي هستيم كه تجربيات احيا كننده و آرامش بخش را براي كاربران خود ايجاد مي كنند ، از ويژگي هاي اين حمام گرفتن با رنگ و انواع مختلف آب خروجي آن ميتوان،  به عنوان : باران ، باران محيطي ، آبشار ، جت مركزي يا بخارساز از ويژگي هاي اين حمام هاي مدرن مي باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۰۸ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :