تاسيسات فني تاسيسات فني .

تاسيسات فني

حفاظ

در طول سالها و قرنها ، نرده حفاظ تغيير كرده است. با محصور كردن قوي و زيبا از حفاظ آلومينيومي ، مي توانيد ببينيد كه تا حدودي نرده حفاظ به كجا رسيده است.آيا تاكنون فكر كرده ايد كه از كجا واژه “حفاظ” سرچشمه گرفته است؟ اگر چه ريشه هاي آن ممكن است شما را غافلگير كند ، اما كاملاً منطقي است. اين كلمه براي اولين بار قرن ها پيش مورد استفاده قرار گرفت و از كلمه “دفاع” گرفته شده است. در حقيقت ، املاي انگليسي “دفاع” از C در جاي S استفاده مي كند ، و اين ارتباط را حتي واضح تر مي كند!

در واقع حفاظ بايد به عنوان يك دفاع براي خانه يا ملك باشد و از آن در برابر نيروهاي خارجي محافظت كند. البته نيروهاي اصلي كه ساختمانها و افراد مورد نياز از آنها محافظت مي كنند ، طي سالها به طرز چشمگيري تغيير كرده اند ، اما با اين وجود هنوز نوعي محافظت است.

 

مواد جديد ، نرده هاي قوي تر ، نكاتي در مورد انواع حفاظ
با گذشت سالها از مواد مختلفي براي ساختن نرده ها استفاده شده است. البته برخي از مواد قديمي تر از سايرين هستند. نرده هاي سنگي را مي توان تا زمان برنز مشاهده كرد ، و مسكن ويكتوريايي بدون محصور زيبايي از حصار فرفورژه يا دروازه كامل نخواهد بود. نرده هاي چوبي ، به ويژه نرده هاي چوبي ، چوبي سفيد ، در مقطعي مترادف با خانه هاي سنتي خانوادگي شدند.

با وجود همه اين مواد براي ايجاد نرده ها ، يك حفاظ جديدتر در بازار وجود دارد كه از طرق مختلف و مهم از سايرين پيشي مي گيرد. حفاظ آلومينيومي براي خانه ها يا حفاظ استخر به لطف تطبيق پذيري اين فلز محبوبيت بيشتري پيدا مي كند. آلومينيوم محكم و نرم است. قوطي هاي آلومينيومي را فراموش كنيد – نرده هاي ساخته شده از اين فلز ضخيم و محكم هستند. نه تنها كيفيت مواد حفاظ درجه يك است بلكه قيمت آن مقرون به صرفه بوده و از نظر ظاهري نيز از نظر كلاسيك زيبا است.

تغيير روند ، نكاتي در مورد انواع حفاظ
ظاهر حفاظ آلومينيومي – خواه از خانه ، تجارت يا استخر استفاده كند – بسيار جذاب است. به نظر مي رسد ظاهر باكيفيت آلومينيوم بر اساس نگاه به روندهاي حفاظ قبلي در طول سالها استوار است. نگاه نرده ها هميشه به يك حس ظريف و كلاسيك بر مي گردد. برخي ممكن است آنرا اساسي بنامند ، اما از آنجا كه مناسب هر تنظيمات است ، همه كاره است. تيكت هاي عمودي چشم را به سمت ساختمانهاي فراتر از حفاظ مي كشانند و مرز بزرگي را براي يك خانه مسكوني يا املاك تجاري ايجاد مي كنند.

با حفاظ آلومينيومي مي توانيد ظاهر را متناسب با سليقه خود تنظيم كنيد. اگر سبك كلاسيك براي شما مناسب نيست ،  به عنوان مثال ، مي توانيد تاپ هاي منتخب را به صورت نيزه ، فينال يا كره تغيير دهيد يا يك ورودي سفارشي را با مباني اوليه خود ايجاد كنيد.

حرفه اي ، نكاتي در مورد انواع حفاظ
روش هاي سفارش و نصب حفاظ بسيار طولاني شده است. رفته است روزهايي كه بايد به فروشگاه يا انبار مراجعه مي كرديد تا به مواد و گزينه هاي آن نگاه كنيد ، سپس براي هميشه منتظر آن باشيد كه ساخته شود. مي توانيد حفاظ  را به راحتي در خانه خود سفارش دهيد و تمام قسمت ها را مستقيماً به درب خود تحويل دهيد.

در صورت سوال در مورد اين مطلب و يا نياز به نصب انواع حفاظ ، از جمله حفاظ شاخ گوزني  و حفاظ آبشاري با ما در تماس باشيد.

https://www.ghaem-hefaz.com/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۰:۲۸ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :