تاسيسات فني تاسيسات فني .

تاسيسات فني

كانتينر حمل و نقل

تغيير يك كانتينر حمل و نقل به هر تعداد راه حل قابل حمل به نوبه خود مي تواند باعث صرفه جويي در وقت و هزينه شما نسبت به ساخت سنتي ساخته شده از چوب شود. هنگامي كه يك كانتينر حمل و نقل استاندارد ISO براي راه حل هاي قابل حمل مانند كانكس امنيتي ، واحدهاي ذخيره سازي مواد شيميايي و آزمايشگاه هاي قابل حمل استفاده مي شود ، مي تواند در برابر آب و هواي انواع مختلف در طيف گسترده اي از آب و هوا و محيط ها مقاومت كند. فولاد كورتن مورد استفاده در ساخت كانتينر حمل و نقل ISO از استيل معمولي ، زنگ و زنگ نزن ، مقاوم در برابر قالب است و به همين دليل بلوك ساختمان عالي است. كانكس حمل و نقل مقرون به صرفه ، متنوع است ، مي تواند به شما در كاهش رد كربن كمك كند ، و مي توان به سرعت ساخته و به راحتي از آن استفاده شود.


نكاتي در مورد كانتينر ISO
برخي از مواردي كه شما قبل از شروع ساخت مورد نياز خود را تغيير دهيد ، شامل كانكس حمل و نقل ، جاروبرقي ، چكش ، ميخ / پيچ ، طيف گسترده اي از ابزارهاي قدرت ، و هر تعداد درب ، پنجره ، عايق كاري و لوازم جانبي محدود نمي شود. مورد نياز براي ساخت خاص شما

 

اول كار هاي مهم ، نكاتي در مورد كانتينر ISO
شما بايد يك برنامه داشته باشيد. حداكثر رساندن تلاشهاي مهندسي و طراحي مقدماتي شما نه تنها به شما در ترسيم ايده هاي خود كمك مي كند بلكه به شما اطمينان مي دهد كه فكر مي كنيد قبل از شروع ساخت ، كارهايي را انجام مي دهيد. وقتي برنامه هاي خود را تمام كرديد ، بايد يك كانتينر حمل و نقل جديد يا استفاده شده را پيدا كرده و خريداري كنيد ، ترتيب تحويل را تهيه كرده و تمام مصالح ساختماني لازم را جمع آوري كنيد. در اين مرحله ممكن است لازم باشد كه شما ماشين آلات سنگين براي انتقال كانتينر به محل خود داشته باشيد.

اكنون كه كانتينر خود را گرفتيد ، زمان شروع ساخت آن است.

بسته به نتيجه و هدف مورد نظر از تغيير كانتينر شما ممكن است لازم باشد بخش هايي از ديوارها ، سقف و / يا كف كانكس را با استفاده از هر نوع آسياب ، اره ، و / يا تجهيزات جوشكاري حذف يا قطع كنيد.

پس از ايجاد برش هاي لازم ، زمان آن رسيده است كه در هر نوع تكيه گاه ديگري براي نصب درها و پنجره ها ، ديوارها را در داخل ظرف با گلدان هاي چوبي يا آلومينيومي ، و مربع هاي فريم و هدر در اطراف دهانه ديوار بنا به نياز جوش دهيد.درها و پنجره هاي از پيش آويز خود را در دهانه هاي ديوار قاب نصب كنيد. همه درپوش هاي برق ، سوئيچ ها و سيم كشي و همچنين هرگونه لوله كشي مورد نياز را قرار دهيد. در صورت لزوم با يك برقدار يا لوله كش استفاده كنيد. تمام ديوارها را با فايبرگلاس ، پشم معدني يا عايق كف پاشي اسپري كنيد.

ديواره خشك و يا ديگر عمليات ديوارپوش را با پيچ ها به گل ميخ ها وصل كنيد. ديوارهاي داخلي ، سقف و كفپوشهاي داخلي را مطابق دلخواه نصب كنيد.

با ايجاد يك دريچه براي آن ، مانند يك پنجره ، يك واحد ديوار / پنجره HVAC نصب كنيد. وسايل روشن و هر لمس تمام شده را بر اساس راه حل خاصي كه مي خواهيد نصب كنيد … و شما در حال راه اندازي و اجراي هستيد!

براي اطلاعات بيشتر در مورد اسكان سپهر. و كليه تغييرات در كانكس حمل و نقل ISO ، در صورت تمايل مي توانيد با ما تماس بگيريد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۳:۲۳ توسط:علي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :